Ventiloconvector de pardoseala AMG 890- 3,8 kW HomeFort- Mareli Ultra Slim- include termostat cu WiFi

(O recenzie client)

Prețul inițial a fost: 2.500 lei.Prețul curent este: 2.090 lei.

15 persoane se uita la acest produs chiar acum !

Livrare Rapida

Maxim 48 Ore

Livrare Directa

Variante de Plata

Suport 24/7

Contact Telefonic

Online button standard
Online button 4 rate 2000lei

Descriere

Ventiloconvectoarele Mareli- RubynoR cu randament mare sunt cea mai buna solutie pentru incalzire sau racire. Designul lor cu adancime redusa il face usor de integrat in orice spatiu. Acest model vine echipat cu termostat incorporat cu posibilitati multiple de setari, se poate controla de la distanta datorita modulului de internet – Wifi cu aplicatia de telefon foarte intuitiva.

 

  • Model Ultra Slim

 

 

 

 

 

 

 

  • Pot fi vopsite in orice culoare din catalogul RAL

Ventiloconvector Mareli rubynoR Slim 3.8 6 7.9kW ral color

 

 

  • Controler cu WiFi inclus si aplicatia mobila

 

Ventiloconvector termostat

app wifi

 

Caracteristici tehnice pentru model AMG HomeFort
AMG890AMG1090AMG1290
Debit ventilator – max.m3/h230370420
Debit ventilator – min.m3/h110180360
Capacitatea totala de racire *(W)125019802620
Capacitate totala de incalzire **max (W)380060007900
Mediu (W)med (W)330052006900
Scăzut (W)low (W)100015402040
Capacitate totala de incalzire ***max (W)234037004900
Mediu (W)med (W)199031504170
Scăzut (W)low (W)5508701150
Zgomot (viteza maxima)dB(A)394041
Alimentare electrică230V,50Hz230V,50Hz
Consumul de energieW121823
Flux de apăm3/h0,340,440,61
Schimbător de căldură de intrareØ3/4″
Ieșire schimbător de căldurăØ3/4″
Schimbător de căldurătipulSchimbător de căldură foarte eficient cu țevi de cupru și aripioare din aluminiu
Presiune maximă de lucrubar16
Racordarea conductei de condensmmØ 21
Dimensiuni (L / I/ H)mm890/135/5941090/135/5941290/135/594

* Capacitate de răcire la apă 7 ° C / 12 ° C și temperatura camerei DB 27 ° C și 19 ° C WB (conform EN 1397)

** Capacitate de încălzire a apei 70 ° C și temperatura camerei 20 ° C (conform EN 16430-2)

*** Capacitate de încălzire la apă 50 ° C și temperatura camerei 20 ° C (conform EN 16430-2)

 

Ventiloconvectoarele sunt obligatorii pentru cei care au incalzire prin calorifere si vor sa monteze o pompa de caldura pentru un COP si consum cat mai bun!

Ventiloconvector Mareli rubynoR Slim 3.8 6 7.9kW ral color picioare

Ventiloconvectorul de pardoseală AMG 890 – 3,8 kW, disponibil la HomeFort, este un exemplu de eficiență și inovație în domeniul climatizării. Echipat cu un termostat cu WiFi, acesta permite controlul temperaturii direct de pe smartphone, oferind un confort sporit și o gestionare inteligentă a consumului de energie.

Detalii Tehnice Importante:

  • Putere de 3,8 kW, ideală pentru încăperi de dimensiuni medii.
  • Termostat inclus cu conectivitate WiFi pentru control de la distanță.
  • Designul Ultra Slim se integrează perfect în orice decor.

Sfaturi Utile:

  • Asigurați-vă că ventiloconvectorul este instalat corespunzător, în conformitate cu instrucțiunile.
  • Utilizați termostatul inteligent pentru a optimiza consumul de energie.

Avantajele Ventiloconvectorului AMG 890:

  • Eficiență termică ridicată.
  • Controlul temperaturii prin WiFi, pentru un confort maxim.

Alegeți ventiloconvectorul AMG 890 pentru o încălzire eficientă și modernă în confortul locuinței dvs.

Acesta este un exemplu de eficiență și inovație în domeniul climatizării.

Echipat cu un termostat cu WiFi, acesta permite controlul temperaturii direct de pe smartphone, oferind un confort sporit și o gestionare inteligentă a consumului de energie.

Detalii Tehnice Importante:

  • Putere de 3,8 kW, ideală pentru încăperi de dimensiuni medii.
  • Termostat inclus cu conectivitate WiFi pentru control de la distanță.
  • Designul Ultra Slim se integrează perfect în orice decor.

Sfaturi Utile:

  • Asigurați-vă că ventiloconvectorul este instalat corespunzător, în conformitate cu instrucțiunile.
  • Utilizați termostatul inteligent pentru a optimiza consumul de energie.

Avantajele Ventiloconvectorului AMG 890:

  • Eficiență termică ridicată.
  • Controlul temperaturii prin WiFi, pentru un confort maxim.

Alegeți ventiloconvectorul AMG 890 pentru o încălzire eficientă și modernă în confortul locuinței dvs.

Recenzii

1 recenzie pentru Ventiloconvector de pardoseala AMG 890- 3,8 kW HomeFort- Mareli Ultra Slim- include termostat cu WiFi

5,0
Based on 1 review
5 stele
100
100%
4 stele
0%
3 stele
0%
2 stele
0%
1 stea
0%
  1. nicusor matei (proprietar verificat)

    👍

    0
    0
    (0) (0)
Adaugă o recenzie

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Leave the field below empty!

Trebuie sa fii conectat pentru a adauga imagini la review-ul tau.